top of page

Işkın ile Tanışın

Diyetisyen

Diyetisyen Işkın Akçam.jpeg

Diyetisyen Işkın Akçam

Merhaba!

Ben Işkın Akçam,  2014 yılında Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen ünvanı ile mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansıma başladım.

        İzmir’de Endokrinoloji ve Metabolizma hastalıkları Muayenehanesinde Klinik diyetisyenlik, Pediatri Kliniğinde  Anne Çocuk diyetisyenliği yaptım.  Star Rafineri ve Petkim Petrokimya Holding’te  2 sene boyunca kurumsal beslenme danışmanlığı  verdim.

 2021 yılında kendi markamı yaratmak, verdiğim hizmetleri genişletmek amacıyla Işkın Akçam Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdum ve hizmetlerime burada devam etmekteyim.
 

Beslenme, sadece kilo alıp vermekten çok daha fazlası bu nedenle mesleğimi yaparken en önemli hedeflerimden biri bu farkındalığı oluşturabilmek.

Amacım bilimsel literatüre bağlı size özel diyet programları oluşturarak siz danışanlarımın üzerinde kalıcı değişimler oluşturmak.

Eğer sağlıklı ve kaliteli yaşamı elde etmek ve  bu yolculukta size destek olmamı istiyorsanız , ücretsiz ön görüşme ile tanışabiliriz.

Uzmanlıklar ve Hizmetler

Kilo Verme

Online Diyet

Hastalıklarda Beslenme

Gebelik & Emzirme Döneminde Beslenme

Sporcu Beslenmesi

bottom of page